30.4.2016

Zpět na rok 2016.

Zpět na hlavní stránku.

Nechťáci

V loňském roce jsme na pardubickém závodišti zde byli také na agfofertrun 2015 a bylo to moc super. Proto jsme letos taky neváhali a vyrazili. Trošku senám lepila smůla na paty. Rezervoval jsem si místo v hlavním závodě ver středu večer abych to stihl zaplatit a došla latba a registrace dětí a Hedviky jsem nechal až na čtvrtek - byla zdarma. Ale ve čtvrtek odpoledne už se nedalo zaregistrovat, leda až na místě. Proto jsme vyrazili v sobotu dříve a pro děti byli už startovní listiny plné - jen říkali aby jsme přišli těskně před jejich ukončení. Hedvika tedy bojovala a pro Tomík i Lukáše sehnala startovní čísla. Mězi tím jsem šel registrovat já. Mě tam taky v seznamu neměli, pak mě tam tedy našli v nezaplacených i když jsem to paltil - nestihla dojít platba. Číslo jsem sice dostal i poukázku na guláš, ale triko ne. Mezi tím dojel Kuba s Jíťou. Pak běželi děti oba ve stejné kategorii. Nemumístili se, ale statečně běželi. Pak se běžel rodinný běh a za ten nás bojovala Hedvika. Ten se už běžel přes dostihové závodiště. Hedvika běžela velmi dobře. A pak přišel na řadu hlavní závod na 10km. S Kubou jsme vyrazili společně, ale asi po 500m už mě Kuba utekl a už jsem ho neviděl. Beželo se to na skoro dva okruhy. Trať byla super až na jeden vodní příkop - kdo chtěl tak si to přes něj mohl zkrátit. Já prvně ne a po druhé jsem to vzal přes něj a od té doby mě ztěžkli nohy. Bota jako by měla 10kg a do cíle jsem se trápil. Jen na cílové rovince mě někdo chtěl předběhnout a to jsem mu nedaroval, ale to bylo na posledních 100 metrech. Jínak mě i Kuboj se závod líbil. Pak jsme čekali na závěrečnou tombolu a ve výsledkovývh listinách jsem se nemohl najít. Tak Kuba šel za měřiči a ty mě tam vůbec neměli. Podle čipu mě pak našli a řekli aspoň čas. Jinak bych vůbec nic nevěděl. Prostě smůla a tombolu jsme ani jednu nevyhráli - smůla. Prostě se nám lepila na nohy, ale problehli jsme se pěkně.