27.4.2016

Zpět na rok 2016.

Zpět na hlavní stránku.

Nechťáci

Můj úplně první běžecký závod byla Pardubická devítka, ale před třemi roky a tak letos jsme si ji taky nenechali ujít. Lidí tam bylo dosti. Přišel se podívat i Vráťa s Terezkou a Erikou. Pak dorazil Kuba s Jíťou. Nedřív běželi malé děti, tak se Tomík a Lukášek proběhli. Pak byl lidový běh, kde běžela Hedvika s Tomíkem. Potom přišel hlavní závod a to na 9150m a běží to na tři kola. S kubou jsme se šli rozběhat a pak přišel start. Ze začátku jsme běželi spolu a v klidu. Ke konci prvního kola už mě Kuba utekl a už jsem ho neviděl. Jinak to byl příjemný běh. V cíli jsme si pak dali gulášek a frčeli domů.

Výsledky:

Kuba měl první kolo za 15:07, druhé za 13:52 a třetí za 13:23 a celkově to uběhl za 42:21 a byl 182. z 399. Já měl první kolo za 15:19, druhé za 15:10 a třetí za 14:46 a celkově jsem to uběhl za 45:14 a byl jsem 245. z 399.