Pardubická devítka

30.4.2014

ZPĚT

Středa 30.dubna 2014

Před rokem byl závod "Pardubická devítka" můj první, co jsem kdy běžel. Tak letos jsem si ho nemohl nechat opět ujít. Počasí bylo suprové. Nejprve se běžela štafeta 3 x 1600 m, pak lidový běh 1600 m, kde běžela i Hedvika a poté v 18 hodin byl start 6 x 1600 m, kde jsem běžel já. Přišli mě podpořit dva kamarádi Simona a Minal - díky. Ze začátku to celkem šlo, až to druhé a třetí kolo mně nějak docházely síly a motivace, ale pak jsem se rozeběhl a poslední kolo jsem dupal, co to šlo. Celkově jsem skončil na 186. místě z 450 (vloni jsem byl 230.) a letošní čas 45:38 a loňský čas 46:23. Tak jsem spokojený, že letos jsem byl o něco rychlejší. Tak snad příští rok nepoběžím sám a někdo se ke mně přidá. Vráťa to letos nestíhal - byl v zácpě v Praze. Moje časy na kolo: 7:30; 7:34; 7:43; 7:47; 7:44; 7:22